Bu haber 3798 kez okundu.

Taşdoğan'a yoğun ilgi

 

Seçim çalışmaları çerçevesinde Göksüncük Mahallesini ziyaret eden Taşdoğan, daha sonra Oğuzeli Belediyesi tarafından restore edilen tarihi Büyük Cami’nin açılışına katıldı.

İlk olarak Göksüncük Mahallesi ziyaret eden Taşdoğan burada mahalle sakinlerinin yoğun sevgi gösterisi ile karşılaştı. Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyerek onlara projelerinden bahseden Taşdoğan daha sonra vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Mahalle ziyaretinin ardından Oğuzeli Belediyesi tarafından restore edilen Büyük Cami’nin açılışına katılan Taşdoğan, daha sonra Oğuzeli Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen “Şehitlerimizin Emanetini Sizlerle Buluşturuyoruz” adlı sergiye katıldı.  

Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren MHP Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Muhittin Taşdoğan’ın son durağı ise parti yöneticilerinden Mahmut Konukçu’nun kızının düğünü oldu. Düğünde partililer tarafından yoğun ilgi gören Taşdoğan, çalışmalarına ara vermeden devam edeceğini dile getirdi.  Öte yandan MHP Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Muhittin Taşdoğan’a, MHP Gaziantep İl Başkanı Muzaffer Çelik ve yönetimi, Gaziantep Milletvekili aday adayları Levent Kürüz ve Mehmet Öztürk eşlik etti.
Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Taşdoğan'a yoğun ilgi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.