Bu haber 3744 kez okundu.

Yörük Şöleni’nde Taşdoğan’a büyük ilgi

Şahinbey ilçesi Sarıt Mezrası Beyseki Yaylası’nda düzenlenen geleneksel Karakoyunlular Dayanışma, Yardımlaşma ve Eğitim Derneği Yörük Şöleni coşku içerisinde geçti. MHP Gaziantep İl Başkanlığı görevinden ayrılarak 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adayı olan Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, geleneksel Karakoyunlular Dayanışma, Yardımlaşma ve Eğitim Derneği Yörük Şöleni’nde sevinç gösterileri ile karşılandı.  Kendisi de Karakoyunlu Aşireti’ne mensup olan Taşdoğan, şenliğe aile fertleri ile birlikte katıldı. Şenlikte bir konuşma yapan Taşdoğan, 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptı.

SANDIKTAN CUMHUR İTTİFAKI’NIN ZAFERİ ÇIKACAK

Konuşmasında Karakoyunluların tarihsel geçmişine değinen Taşdoğan, Tük Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin dört bir yandan kuşatılmaya çalışıldığını ancak kahraman Türk halkının geçmişte olduğu gibi bugün de düşmanların tüm oyunlarını bozduğunu dile getirdi.

Taşdoğan, Türkiye’ye yönelik iç ve dış kaynaklı terör tehditlerinin kurutulması, ekonomik ve sosyal problemlerin çözümü için 24 Haziran seçimlerinin büyük önem taşıdığını ifade ederek, vatandaşlardan Cumhur İttifakı’na destek olmalarını istedi. MHP’nin geçmişten bugüne Türk Devleti’nin bekası için sorumluluk almaktan kaçmadığını ve gerektiğinde elini taşın altına koyduğunu kaydeden Taşdoğan, “Türkmen Beyimiz ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin izinde, Tük Milletinin emrindeyiz. Cumhur İttifakı olarak Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sandıktan Cumhur İttifakı’nın zaferi çıkacaktır” dedi.

 

Konuşmasının ardından Karakoyunlular Şenliği’ne katılan tüm vatandaşlarla tek tek sohbet eden ve aşırtmalı aba güreşi seyreden Taşdoğan, 24 Haziran seçimlerinden Cumhur İttifakı’nın zaferle çıkacağını ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin tüm kurumlarıyla işlerlik kazanacağını belirtti.

Editrör:Sezin PINAR

 Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimeler
Taşdoğan’a büyük ilgi


İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.