Bu haber 2961 kez okundu.

Taşdoğan, ‘birinci turda bu işi bitireceğiz!’

 

MHP Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan Mega TV'yi ziyaret ederek, seçimle ilgili açıklamalarda bulundu.

Seçim çalışmaları kapsamında STK’lar ve basın kuruluşlarına ziyaretlerini sürdüren Taşdoğan, Mega TV’yi ziyaretinde, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Taşdoğan, “Milliyetçi Hareket Partisi, milletin partisidir. Milletimiz, vatandaşlarımız, Gaziantepliler MHP’de kendilerinden bir şeyler görüyor ve kendilerini buluyorlar. Partimize halkımızın teveccühü her geçen gün artmaktadır. Milletimizin sorunlarına, problemlerine çözüm üretecek, alternatif çözüm yolları bulacak, ülkenin duruşunu da yerli ve milli eksende tutacak güç Milliyetçi Hareket Partisi’dir” dedi.

AF ÖNERİSİ TERÖRİSTLERİ KAPSAMIYOR

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kader mahkûmlarına yönelik af teklifine yönelik soruyu da yanıtlayan Taşdoğan, “Türkiye’de bu konu bazı kendini bilmezlerin teröristlere ve terör suçundan yargılananlara, sanki dağa çiçek toplamaya gitmiş gibi lanse ettikleri HDP eski Genel Başkanı  Selahattin Demirtaş’ın Cumhurbaşkanı adayı olmasını fırsat bilip serbest bırakılmasını isteyenlerce gündeme getirilmeye ve tartışılmaya başlandı. Ancak, teröristleri sahiplenenler bir şey yok diyorlar. Peki kader mahkûmları kimdir, sahipsizlerdir.  Bir şekilde yanlış yapmış ya da istemeden bir olaya bulaşmış veya bulaştırılmış ve haksız yere cezaevine düşen, cezaevinde zindanlarda gün sayan, ‘Allah kurtarsın’ cümlesini hayatının öznesi haline getiren, gözü ve kulağı dışardaki ailesi, çocuklarında olan sahipsiz insanlarımız büyük bir umutla af beklemektedir. Genel Başkanımızın kader mahkumları için af çağrısı kamuoyu için sürpriz olabilir ama bizim için değil. Çünkü sahipsizlerin sahibi MHP’dir.  Ancak, eli kanlı teröristler, kadına şiddet uygulayanlar, FETÖ’cüler, darbeciler, sapıklar ve tecavüzcüler bu af talebinin dışındadır. Bu kapsam dışında kalacaklar daha da genişletilebir. Bu tamamen teknik bir konu. Sayın Genel Başkanımız sadece gerçek kader mahkumları için af önerisinde bulunmuştur” diye konuştu.

Editör: Sezin PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.