Bu haber 5379 kez okundu.

MHP tabanında ‘Taşdoğan’ rüzgarı esiyor

 

Yazılı, görsel ve işitsel medya organları MHP Gaziantep Milletvekili Aday Adayı Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan’ın seçim çalışmaları ve açıklamalarını manşete taşırken, sosyal medyada da Taşdoğan farkı hissediliyor.

MHP TÜRKİYE’NİN SİGORTASIDIR

Uzun araç konvoyları eşliğinde ilçeler, köyler ve mahalleleri ziyaret eden Taşdoğan, halkın büyük ilgisiyle karşılanıyor. Taşdoğan, seçmenlerle sohbetinde 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapılan saldırılar aslında milletimize, devletimize yapılan saldırılardır. Bu nedenle MHP olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerinde kalması ve bir dönem daha devam etmesini arzulamaktayız. Meclisimizi yerli ve milli ekseninde tutabilmekte artık vatandaşlarımızın elindedir. MHP, Türkiye’nin sigortasıdır. Yerli ve milli ekseninde devletimizi tutmamızın yolu MHP’ye oy vermektir. Milletvekilliği seçimlerinde üç hilalin altına oy istiyoruz. Suriye, Lübnan, Libya ve Mısır olmamızı istemiyorlarsa ki hiçbir hemşerimiz bunu istemez bunun için mecliste MHP’nin güçlü olması gerek” diye konuşuyor.

14 MİLLETVEKİLLİĞİNİN ALAYINA TALİBİZ

MHP olarak Gaziantep’te herhangi bir anket çalışması yapmadıklarını söyleyen Taşdoğan, “Bizim anketimiz milletimizle. Bizler seçim kararı alındığı günden öncede meydandaydık seçim kararı alındıktan sonra da meydandayız. 25 gündür insanımıza dokunuyoruz. Alanlardayız. Sivil Toplum Kuruluşları ile birlikteyiz. İnsanımızın neler düşündüğünü dokunarak, hissederek anladık. MHP olarak Gaziantep’ten seçilecek olan 14 milletvekilliğinin alayına talibiz ama biz Allah’a inanırız. Cenab-ı Allah bize neyi nasip etmişse onu almak için var gücümüzle çalışacağız” dedi

SEVDAMIZ GAZİANTEP

Gaziantep’in dertleriyle dertlenip sevinciyle sevinçlendiklerini söyleyen Taşdoğan, şöyle konuştu: “Biz Gaziantep sevdalısıyız. Bugün seviniyoruz. Gazişehir’in Süper Lig’e çıkmasına bir adım kaldı. İnşallah o bir adımı da aşıp Gazişehrimizin mutlaka o Süper Lig’de olmasını istiyoruz. Üzüntülü günlerde Gaziantep’te bombalar patladığında, şehitlerimiz geldiğinde, havaalanımıza füzeler düştüğünde üzüntüleriyle üzülüyoruz. Gaziantep’te ekonomik daralma olduğunda, işsizlik arttığında insanlarımızın dertleriyle dertleniyoruz. Bu nedenle Gaziantepli bizi bilir ve samimiyetimizi de bildiği için bu seçim içerisinde bulunduğumuz Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini inancımız tamdır. Çünkü Cumhur İttifakı milletin aklıyla kurulmuştur. Bunu milletimiz teveccüh etmiştir. Milletimiz MHP, AK Parti’yi birlik ve beraberlik içerisinde görmek istiyor. Toplumun ve Gaziantep’in istediği bir ittifaktır. Gaziantep’te Cumhur İttifakı’na teveccüh beklenenin çok üzerinde olacaktır. AK Parti ve MHP’nin oylarını topladığınızda yani bir artı bir eşittir iki değildir. Gaziantep’te bir artı bir eşittir üç, dörttür. 2 siyasi partinin birlikte girdiği bu seçimde sinerji daha yüksek olacaktır. Sonuca Gaziantep’ten çok yüksek bir katılım oranıyla destek sağlayacağız.”

EDİTÖR:SEZİN PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.