Bu haber 4011 kez okundu.

Nurdağı Kararını Verdi MHP Dedi

MHP Milletvekili adayı Muhittin Taşdoğan, seçim çalışmalarının temposunu daha da arttırdı. Taşdoğan’ın bugünkü durağı Nurdağı ilçesi oldu. Nurdağı’nda büyük sevgi gösterileriyle karşılanan Taşdoğan, İlçe teşkilatı yöneticileri ile önce esnaf ziyaretlerini gerçekleştirdi. Esnafın sorunlarını dinleyen ve bu sorunların çözümünün takipçisi olacağını belirten Taşdoğan, esnafa neden Cumhur İttifakını desteklemeleri gerektiğini anlattı ve 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemini vurguladı.

“ESNAFIN SORUNU BİZİM SORUNUMUZDUR”

 Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim beyannamesinde yer alan esnaf ve vatandaşlara yönelik sorunlarını çözüme kavuşturacak maddeleri  dile getirerek, esnafla tek tek  konuşan Taşdoğan “Sizin sorununuz benim sorunum ve her zaman yanınızda olacağıma söz veriyorum”  dedi.

Ziyaret ettiği her yerde büyük ilgi gören ve destek sözü alan Taşdoğan daha sonra  MHP Nurdağı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen 5 bin kişilik  iftar proğramına katıldı ve iftar sonrası  davetlilere  bir konuşma yaptı.

“HER SEÇMEN MHP’YE 24 OY GETİRMELİ”

Taşdoğan, 24 Haziran'da gerçekleşecek seçimin Türkiye açısından önemine değinerek, “15 Temmuz hain FETÖ kalkışmasında Hükümetin ve Cumhurbaşkanının yanında duran Milliyetçi Hareket Partisi, Yenikapı ruhuna ve Cumhur ittifakına destek vermesi ile niyetinin ne kadar ciddi olduğunu ispat etmiştir. Bu birliktelik ruhu ile PKK operasyonları hız kazanmış,sınır ötesi operasyonlarla dünyaya meydan okunmuştur. Milletimiz MHP ye inanıyor ve güveniyor. Ben baba ocağıma sizlere emanetim. Bugün ben buraya gelenlerin oylarını istemiyorum, 24 Haziran'da gönlünüzün MHP ile olacağından eminim. Ben sizden çalışmanızı istiyorum. Herbirinizin Devlet Bey'in emri olan 24 oyu getirmenizi istiyorum. Eğer çoğunlukla seçilirsek parlamentoda daha güçlü olacağız. İşte o zaman bütün sorunlarınızı rahatlıkla çözeceğiz. Beni mahcup etmeyeceğinizden eminim. Kendimi size, sizleri Allah'a emanet ediyorum” diye konuştu.

Nurdağı MHP İlce Başkanı Orhan Yılmaz da iftar yemeğine katılanlara seslenerek,  “Muhittin Taşdoğan bizim, bu toprakların evladıdır. Nurdağı olarak evladımıza, kardeşimize, dostumuza  destek olacağız ve 24 Haziran’a kadar uyumadan yorulmadan çalışacağız” dedi.

Editör: Sezin PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.