Bu haber 3674 kez okundu.

Gaziantep’te Muhittin Taşdoğan rüzgarı esiyor

Gece geç saatlerde Mavikent’te vatandaşlarla buluşan MHP Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan’ı muhteşem bir kalabalık karşıladı. Taşdoğan’ın Mavikent ziyareti adeta bir mitinge dönüştü. Konuşmasında devlet-millet sevdası taşıyan herkesi MHP saflarına davet eden Taşdoğan, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye için bir dönüm noktası olacağını söyledi.

Taşdoğan, seçim yaklaştıkça MHP’ye olan ilginin daha da arttığını belirterek, “Mavikent’te vatandaşlarımıza Cumhur İttifakı’nın Milli Ferasetten beslenen Millet Aklı olduğunu anlattık. Bu saatte bizleri dinlemeye gelen, bize kucak açan hemşehrilerimizin ilgisine müteşekkiriz” dedi.

KADROYA ALINMAYAN İŞÇİLERİN UMUDU MHP

24 Haziran yaklaşırken seçim çalışmalarını her gün erken saatlerden sahura kadar sürdüren Taşdoğan, kadroya alınmayan taşeron İşçi lerle de iftar programında bir araya geldik. 

Taşdoğan, seçim bürosunda işçilerle iftar açarak MHP’nin seçim beyannamesinde de yer alan “taşeron işçilere taahhüdler” den bahsetti ve kadro alamayan işçilerin sesleri olacağına “Devlet Sözü” verdi. Taşdoğan’a destek  olacaklarını belirten işçiler de “Millet sözü” verdi.

Gaziantep’i ilçe ilçe, mahalle mahalle ve sokak sokak gezerek vatandaşlarla buluşmayı sürdüren Taşdoğan, MHP’nin oy patlaması yapmasını hedeflediklerini ifade etti.


Editör: Sezin PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.