Bu haber 3057 kez okundu.

Araban’da da “Taşdoğan” sesleri yükseldi

Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gaziantep şehir merkezinin yanısıra ilçeler ve köylerde de gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla seçim çalışmaları gerçekleştiren Taşdoğan’ın bu seferki durağı Gaziantep’in Araban ilçesi oldu.

Büyük bir konvoy eşliğinde Araban’ın Hisar ve Yukarı Karavaiz köylerini ziyaret eden Taşdoğan, vatandaşlarla bir araya gelerek, . Yaklaşmakta olan 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. MHP’nin Türkiye’nin bekası için sorumluluk alıp elini taşın altına koyduğunu anlatan Taşdoğan, köylülerin sorunlarını da dinleyerek, bu sorunların takipçisi olacağı sözünü verdi.

Taşdoğan daha sonra MHP Araban İlçe Başkanlığı tarafından ilçe merkezinde düzenlenen ve AK Parti’li Araban Belediye Başkanı  Mehmet Özdemir’in de iştirak ettiği iftar yemeğine katılarak, vatandaşlara seslendi. Milli Devlet  ve Güçlü Meclis için 24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Taşdoğan, “Türkiye çok önemli bir seçime gidiyor. Bu bir yol ayrımı olacaktır. Türkiye’nin iç ve dış düşmanları elele verdi. Bizler de bu tehdit karşısında Cumhur İttifakı’nı oluşturduk. 24 Haziran seçimleri Cumhur İttifakı ile Yıkım İttifakı arasında geçecek ve sandıktan Cumhur İttifakı’nın zaferle çıkmasıyla kazanan Türkiye olacaktır” diye konuştu.

Arabanlılar, konuşmasını sık sık alkışlarla ve sloganlarla kestikleri Taşdoğan’a “tam destek” sözü verdi. 


Editör: Sezin PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.