Bu haber 4250 kez okundu.

Taşdoğan, “Gaziantep’e hizmet sözü veriyorum”

MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Muhittin Taşdoğan, parti olarak milletle yüz yüze el ele bir seçim çalışması yürüttüklerini belirterek, 24 Haziran Pazar günü Cumhur İttifakı’nın seçimden zaferle çıkmasıyla, halkın teveccühüyle bu çalışmaların karşılığını alacaklarını söyledi.

TAŞDOĞAN’IN TEMPOSU NEFES KESİYOR

Gaziantep Berberler Odasını ziyaret ederek berberlerimizin sorun ve sıkıntılarını dinleyen ve sorunlarına çözüm getirebilmek adına 24 Haziran’da MHP’ye destek isteyen Erdoğan, “ Bizleri hoşgörüyle karşılayan Gaziantep Berberler Odası Başkanı Hacı Darıcı ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Sarı Salkım (Ispatırın) ve Çaybaşı (Cağdın) köylerini de ziyaret eden MHP’li Taşdoğan, vatandaşlara yaklaşmakta olan 24 Haziran seçimlerinin ülkemizin geleceği ve milletinizin bekası için önemini anlatıp, MHP’ye destek sözü aldı. 

Taşdoğan, Milli Birlik Cemiyeti Gaziantep Şubesi’ne de ziyarette bulunarak, milli birlik ve beraberliğimiz için 24 Haziran seçimlerinin ve Cumhur ittifakının öneminden bahsetti. Taşdoğan, yol ayrımında bulunan Türkiye için bu seçimlerin telafisinin olamayacağını ifade etti. 

“HALKIMIZ HAİNLERE OSMANLI TOKADI VURACAK”

Seçim çalışmaları sırasında şahsına ve MHP’ye gösterilen ilginin çok yüksek olduğunu kaydeden Taşdoğan, “Halkımız her şeyin farkında. Türk Milleti, 15 Temmuz darbesini başaramayanların bu kez sandıkta başarmasına da izin vermeyecek ve hainlere ‘Osmanlı  Tokadı’ vurarak hak ettikleri cevabı verecektir.  MHP Genel Başkanımız, Türkmen Beyi Sayın Devlet Bahçeli ‘Cumhur İttifakı’nın mimarıdır. Burada parti olarak yada kişisel olarak bir beklentimiz yok. Çünkü, MHP ülkenin geleceği noktasında siyaset yapıyor. Cumhurbaşkanığı seçiminin ilk turda biteceğine ve adayımız Sayın Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanımız olacağına inanıyorum. İkinci tura kalacak diyenler kendilerinin de kazanamayacağına inandıkları için böyle konuşuyor.  24 Haziran’da Türkiye için yepyeni bir dönem başlayacaktır” diye konuştu.

“GAZİANTEP İÇİN GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM”

Seçim çalışmaları süresinde Gaziantep’te nerde ise gece gündüz ayak basmadık  il, ilçe, belde, kasaba, köy, mahalle, cadde ve sokak bırakmayan Taşdoğan, “MHP’nin TBMM’de güçlü bir şekilde temsil edilmesiyle Gaziantep hak ettiği tüm hizmetleri alacaktır. Gaziantep için gece-gündüz çalışacağım. Vatanıma, milletime, halkıma, Gaziantep’e hizmet için bu göreve talip oldum. Esnafın, emeklinin, ev kadınının, kamu çalışanlarının, çifçinin, üreticinin ve işçinin daima yanında olacağız. Gaziantep’in ve insanlarımızın sorunlarını biliyorum ve Gaziantep’e hizmet sözü veriyorum” şeklinde konuştu.

Editör: Sezin PINARBu Bölümün En Çok Okunan Haberleri

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.