Bu haber 2231 kez okundu.

“HDP İLE YANYANA YÜRÜYECEKLERMİŞ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, CHP, HDP ve İP ittifakını sert dille eleştirdi. Zillet İttifakının PKK ile yanyana yürüdüklerini söyledi.

Gaziantep’te CHP, HDP ve İyi Parti’nin samimi bir şekilde açıktan zillet ittifakı kurduklarını, birbirlerine mesajlarla ve ziyaret ederek övgüler yağdırdıklarını ifade eden MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Uzm. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, “Bunların tek ortak paydası HDP’nin içerideki adayını dışarıya çıkarmaktır. Bunlardan olsa olsa zillet ittifakı olur, bunların oyununu da ancak millet başlarına geçirir” ifadelerini kullandı.

“CHP’NİN ADAYI MERAL AKŞENER Mİ?”

CHP İl Başkanlığı’nın mesajla Meral Akşener Mitingine partilileri davet ettiğini de vurgulayan MHP Gaziantep Milletvekili Adayı Ali Muhittin Taşdoğan, “Meral Akşener mitingi öncesi  CHP Gaziantep İl Başkanlığı partililerine mesaj atarak mitinge davet ediyor. Sormak lazım, CHP’nin adayı Meral Akşener mi? Muharrem İnce mi? Önce adaylarının kim olduğuna karar versinler sonra siyaset yapsınlar. CHP’ye oy veren sağ duyulu vatandaşlarımıza sesleniyorum. Henüz adayı bile net olmayan bir partiye oy vermek yerine gelin ülkenin geleceği, milletin bekası olan MHP’ye oy verin. ” dedi.Bu Bölümün En Çok Okunan Haberleri
Anahtar Kelimelerİsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.