Bu haber 526 kez okundu.

Taşdoğan, “Gazilerimiz başımızın tacı”

Birwebmaster Web Tasarım Hizmetleri


Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan, 2017 yılı Gaziler Haftası nedeniyle Gaziantep Gaziler Vakfı’nda gazilerle bir araya geldi.


Taşdoğan, “Milletimizin, vatanımızın bağımsızlığı ve kutsal değerleri uğruna mücadele eden hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan vatan evlatlarımız Gazilerimiz ile burada bir arada olmaktan onur duyuyorum. Gaziler Haftanız kutlu olsun. Gazilerimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletini var olmasında ki en büyük mihenk taşlarından birisidir. Gazilerimizin sorunları bizimde sorunlarımız. Onların sosyal hayattaki var olma mücadelesi bizimde mücadelemiz. Bugün Gaziler Haftası nedeniyle buradayız ancak Gazilerimiz bizim için her gün, her an, her saat kıymetli ve hatırlanması gereken değerlerimizdir. Allah sizlerden ve ailelerinizden razı olsun. Sizler bu mücadeleyi verirken yanınında elinizi tutan eşlerinizede ailenize sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.


Gazialer Vakfı Başkanı Mehmet Yeter ise, “Her daim yanımızda olan ve hiçbir desteğini esirgemeyen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Muhittin Taşdoğan’a ve yönetimine çok teşekkür ederiz. Bugün yine bizi yalnız bırakmadılar. Bizler vatanımız ve milletimiz için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık ve kaçmayacağız. Vücudumuzun çeşitli bölgelerini bu vatan uğruna kaybettik gerekirse bu vatan uğruna şehit oluruz” ifadelerini kullandı.


Ziyaretin ardından hatıra fotografı çektiren Başkan Taşdoğan tek tek Gazilerle vedalaştı.

İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.