Bu haber 987 kez okundu.

Oğuzeli’nde görkemli festival

Birwebmaster Web Tasarım Hizmetleri


FESTİVALE YOĞUN KATILIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Oğuzeli Kaymakamı Rızvan Eroğlu, il ve ilçe yöneticileri ve Oğuzeli halkının katılımları ile gerçekleştirilen 9’ncu Geleneksel Nar Yöresel Kurutmalık Kültür ve Sanat Festivali Oğuzeli Belediyesi önünden mehteran eşliğinde ki kortej yürüyüşü ile başladı.

Yoğun katılımın olduğu yürüyüşün ardından festival alanında halk oyunları akabinde sergilenen mehteran gösterisi büyük beğeni gördü. Aylin Dinçer ve Şafak Sönmez' in şarkıları ile keyifli dakikalar geçiren festival katılımcıları, şarkılara eşlik etti.

MUSTAFA YILDIZDOĞAN COŞTURDU

MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve MHP Gaziantep İl Başkanı Ali Muhittin Taşdoğan'ın yaptığı konuşmaların ardından söz alan Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, festivale katılan tüm misafirlere hoş geldiniz diyerek katılımlarından dolayı teşekkür etti. Festival kapsamında yapılan nar ve yöresel kurutmalık yarışmasında dereceye giren yarışmacılara verilen ödüllerin ardından eşsiz sesi ve kişiliği ile her zaman gönüllere taht kuran değerli sanatçı Mustafa Yıldızdoğan'ın konseri ile festival coşkusu doruklarda yaşandı.

BAŞKAN KILIÇ, HEDİYE TAKDİM ETTİ

Tüm şarkılara hep bir ağızdan eşlik edilen konser sonunda Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Mustafa Yıldızdoğan ve tüm misafirlere tekrar teşekkür ederek hediyelerini takdim etti.


Editör:  Sezin PINAR
İsim
E-Posta
Yorum Başlığı
Güvenlik Kodu
Yorum yazmak için üstteki alanı kullanabilirsiniz.